חוקר פרטי במרכז

חקירה גלויה

כשאתם פונים אל חוקר פרטי במרכז יש לכם אפשרות להזמין שני סוגים של חקירות ,שאף ישלבו זו בזו במקום העבודה שלכם. אפשרות אחת היא להזמין חוקר פרטי במרכז שיבצע חקירה גלויה לחלוטין. היתרון בחקירה הגלויה, הוא שלעתים קרובות עצם קיומה כבר מלחיץ את המדליף. דרך חקירות גלויות, יכול חוקר פרטי במרכז לחשוף לא מעט, ואפשר שהמדליף יישבר כבר בשלבים הראשוניים הללו.

חקירה סמויה

עם זאת, אפשר להזמין חוקר פרטי במרכז על מנת שיבצע חקירה סמויה לחלוטין. לעתים קרובות, חוקר פרטי במרכז יוכל להתחזות לעובד חדש בחברה, וכך יצור קשרים אישיים עם העובדים ויוכל לחשוף את מה שהם מסתירים. חוקר פרטי במרכז גם יוכל להתקין מתקני מעקב שונים בתוך המשרד, כך שתוכלו לעקוב אחרי פעולת העובדים. כמו כן, החוקר יכול לבצע מעקבים אישיים אחרי עובדים ספציפיים.

חוקר פרטי במרכז

חוקר פרטי במרכז לעסק

אם יש לכם עסק כלשהו כזה או אחר באזור המרכז, יש סיכוי טוב שמתי שהוא זה יקרה לכם – אתם חושדים שאחד מהעובדים שלכם עוסק בהדלפה כלשהי של המידע הסודי אשר קשור לפעילות של העסק שלכם. אין כל ספק, כי מדובר על נושא כאוב למדי, שכן אף אחד לא נהנה לחשוב שמשקרים לולו ,ועוד יותר כואב לחשוב שאחד מן העובדים שלנו בעצם מחבל מסיבותיו שלו בחברה, ואף מעביר מידע סודי למתחרים או לתקשורת במקרים מסוימים. על מנת לחשוף זאת, אפשר לפנות אל חוקר פרטי במרכז אשר כמובן שיוכל לסייע לכם באיתור מקור ההדלפה ומהר .

ניטור בכל המשרד

חוקר פרטי במרכז יכול לסייע לכם רבות בהתקנת ציוד מעקב מיוחד, שיוכל לחשוף לא מעט. חשוב לציין שכל עוד אתם שוהים בתוך שטח המשרד, מותר להתקין ציוד מעקב שכן אחד מהצדדים מודע לכך שהוא מוקלט. חוקר פרטי במרכז גם יוכל לחבר ציוד הקלטה סמוי אל מכשירי הטלפון במשרד, ואף יוכל לבצע מקב וניטור אחרי התכתבויות הדוא"ל בתוך המשרד.