חקירות אישות

מה הן חקירות אישות?

בתחום של החקירות הפרטיות, יש מעמד מיוחד מאד לתחום של חקירות אישות ללא כל צל של ספק. חקירות אלו כשמם כן הן – עוסקות בעיקר בעניינים אישיים אשר בין אדם לחברו. בניגוד לחקירות מסוגים אחרים, חקירות אישות אינן בעלות אופי פלילי או עברייני כזה או אחר. כלומר, מדובר פה על מקרה שבו אתם או רוצים לבדוק האם אדם בוגד באמון האישי שלכם, או שאתם רוצים אכן לדעת שלבן הזוג שלכם לשעבר, אין נכסים כפי שהוא מצהיר עליהן.

לבדוק מצב של בגידות של בני הזוג

תחום מרכזי בתוך חקירות אישות הוא התחום של הבגידות. לצערנו, בני זוג רבים נוטים לבגוד בבני הזוג הנאמנים שלהם, ומשקרים להם במצח נחושה. לכן, אם מתעורר לכם חשד מסוים, אפשר פשוט ליצור קשר עם משרד חקירות שמתמחה בתחום של חקירות אישות ולבדוק את המצב. צוות המשרד ישלח חוקר פרטי אשר יבצע מעקבים אחרי בן הזוג, ויוכל לראות האם הוא אכן בוגד בכם, או האם מדובר על תחושת בטן לא נכונה (גם זה יכול לקרות) .

מה קורה אחרי תהליך הגירושין?

כשבני הזוג מתגרשים, יש לעתים קרובות עניינים כספיים רבים שעומדים על הפרק – סכסוכים על נדל"ן, ויכוח מי זכאי לקבל משמורת על הילדים, וכמובן הנושא של תשלום מזונות. במצבים רבים, בן הזוג שאמור לשלם מזונות, מתחמק מכך בטענה כי אין לו את היכולת הכלכלית לעמוד בכך. חקירות אישות יכולים לפתור את הבעיה הזו. אתם פשוט יוצרים קשר עם משרד שמתמחה בביצוע חקירות אישות, וצוות המשרד יבחן האם אכן לבן הזוג שלכם לשעבר אין שום יכולת כלכלית, או שהוא משקר.

השלכות מאד עמוקות

חשוב מאד להבין, כי חקירות אישות יכולות להיות בעלות השלכה עצומה והשפעה אדירה על החיים שלכם. אם משרד החקירות יצליח להוכיח שבני הזוג שלכם בוגדים בכם – הרי שתוכלו להגיש תביעת גירושין שבה תוכלו לדרוש הרבה יותר רכוש. אם אתם כבר גרושים – תוכלו להכריח באמצעים משפטיים את בני הזוג לשעבר לשלם  את הכסף שמגיע לכם.