חקירות כלכליות

חקירות כלכליות לאיתור נכסים

קיים בהחלט מצב, שבו אתם הילוותם לאדם או לגוף מסוים סכום כסף גבוה לפני מספר חודשים או שנים. אתם הייתם אמורים לקבל את ההלוואה חזרה, אולם זו איננה מגיעה. כאשר אתם מאיימים לפתוח בהליך משפטי כל שהוא – אותו אדם מגיש בקשה לפשיטת רגל, וטוען כי לא נותרו לו כלל וכלל נכסים. אולם האם אותו דבר אכן אומר אמת? פשיטת רגל הפכה להיות דרך נוחה להתחמקות מתשלום חובות, ובאמצעות חקירות כלכליות תוכלו לבדוק האם אכן אותו אדם נותר חסר כל באמת .

חקירות כלכליות

כיצד מתנהלות חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות מתנהלות על ידי משרדי חקירות פרטיים, שמתמחים באופן ספציפי בתחום של איתור נכסים בזריזות וביעילות. חשוב להבין, כי חקירות כלכליות יכולות להתבצע נגד אמני הונאה מתוחכמים מאד, שלא יבחלו בשום שיטה כדי להסתיר את הנכסים שלהם. כבר קרו מקרים בעבר שבהם אנשים הצהירו על עצמם כחסרי כל, אולם חקירות כלכליות חשפו כי מדובר באנשים שיש להם נכסי נדל"ן כלי תחבורה יקרים, חשבונות בורסה, ועוד ועוד.

חוקרים מחוץ לגבולות המדינה

לא פעם, חקירות כלכליות מתבצעות בעצם מחוץ לגבולות המדינה. ישראל היא מדינה קטנה יחסית, וקיים בה פיקוח יחסית אדוק על פעולותיו הכלכליות של פלוני. לכן, רמאים למיניהם נוהגים לרוב להסתיר את הנכסים שלהם בחו"ל במגוון רחב מאד של מדינות. לכן, כשאתם פונים למשרד חקירות שיבצע עבורכם חקירות כלכליות, חשוב מאד להבין כי מדובר באנשי מקצוע שיוכלו להרחיב את החיפוש ואיתור הנכסים במגוון של ארצות.

ומה קורה כאשר מגלים את העובדות?

אם פניתם אל משרד שמבצע חקירות כלכליות לפי חוק, הרי שבסופו של דבר לממצאים שלו תהיה השפעה אדירה. הממצאים שהמשרד יגלה, יוכלו לשמש אתכם במאבק משפטי נגד אותו אדם שחייב לכם סכומי כסף גבוהים. אתם תוכלו להציג את הממצאים הללו בפני בית המשפט, ולהראות כי אותו אדם לא זכאי להיות במעמד של פושט רגל – ועליו למכור את נכסיו ולהחזיר לכם את הכסף.