חקירות

סוגים שונים של חקירות

כיום, יש סוגים שונים ומגוונים מאד של חקירות אשר אתם תרצו לנהל על מנת לחשוף עובדות בהקשר לכל מיני אנשים או מצבים כל שהם אשר קשורים ונוגעים אל החיים הפרטיים או העסקיים שלכם. אפשר שמדובר על חקירות בעלות אופי מאד אישי – כמו לבדוק האם בני הזוג שלכם בוגדים בכם. לפעמים, אם אתם מנהלים עסק אתם תרצו לבצע חקירה בתוך העסק עצמו, וזאת על מנת לאתר אנשים אשר אולי מדליפים מידע למתחרים. לעתים אתם תרצו לבצע ריגול תעשייתי מול חברה אחרת. לעתים אתם בכלל תרצו לאתר אדם כלשהו שאבד, או שמסתתר בכוונה. בכל אחד מהמקרים הללו, משרדי החקירות יוכלו בהחלט לסייע לכם.

חקירות

הסיוע במקרה של חקירה אישית

אם מדובר על חקירות בעלות אופי אישי ופרטי, הרי שמשרד החקירות יכול לסייע לכם רבות במעקבים השונים. אם מדובר בבגידה של בגידה של בן הזוג, הרי שהחוקר הפרטי יוכל לעקוב אחריו במגוון של דרכים שונות, כולל ביצוע של הקלטות סתר שונות, ואף יצירת קשר במסווה עם בן הזוג הבוגד, כדי לבחון את כוונותיו. בן השאר, אפשר לבצע חקירות ומעקבים באמצעות מעקב בעזרת רכב מוסווה.

חקירה בתוך מקום העבודה

לעתים, אתם בכלל תרצו לנהל חקירות בתוך מקום העבודה שלכם. יש היום מקרים מצערים, שבהם העובדים שלכם לא מגלים נאמנות למקום העבודה בלשון המעטה. במצב כזה, אתם תרצו לאתר במהירות את האנשים שמדליפים החוצה מידע. כך, משרדי חקירות יכולים לבצע בדיקות פוליגרף שונות לעובדים, או אפילו להתקין מצלמות מעקב בכל רחבי המשרד, כדי לנטר את פעילות העובדים.

איתור של אנשים

יש גם מצב שבו אנשים פשוט נעלמים ללא כל הודעה. לפעמים, מדובר על אנשים שיקרים לכם, ולפעמים, אלו הם אנשים אשר כמובן מתחבאים בכוונה. בכל אחד מהמצבים הללו, משרד חקירות יוכל לסייע לכם רבות באיתור האדם שנעדר, ויפעיל מספר רב מאד של טכניקות וכלים כדי לבצע את האיתור מהר ככל האפשר.