מודיעין עסקי

התחכום הגבוה של מודיעין עסקי

לא פעם, אתם תרצו לעשות שימוש בשירות של מודיעין עסקי לכל מיני מטרות שונות ומגוונות. המשמעות של מודיעין עסקי היא בעצם לקחת חוקר פרטי שמבצע מעקב אחרי המתחרים שלכם בתחום העיסוק הספציפי של העסק שלכם, או אחרי גורמים שונים בשוק. כידוע לכם, פעילות של גורם אחד יכולה להיות בעלת השלכות עצומות על החברה שלכם גם לטוב אך גם לרע, ולכן יש חשיבות גדולה מאד לדעת על התכנונים של המתחרים מבעוד מועד על מנת להיערך בהתאם ולמזער נזקים במידת הצורך לעסק שלכם. אם המתחרה מתכנן קמפיין ענק ועצום – ברור שהוא אמור לגזול מכם לקוחות שונים. אם הוא משנה את היקף ההתקשרות שלו -אולי זה מרמז על מזיגה או פיצול בשוק. אבל איך מגלים את זה?

מודיעין עסקי

חברות מודיעין עסקי

בכל מצב שבו אתם זקוקים לשירות של מודיעין עסקי, חשוב מאד לפנות למשרד חקירות אשר מתמחה בתחום הנ"ל. התחום של מודיעין עסקי הוא מורכב מאד, ואין ספק שהוא ברמה הרבה יותר גבוה מאשר חקירות אישיות או חקירות לאיתור נכסים. מדובר כאן על איתור ומעקב לא אחרי אדם פרטי (שנוטה לטעות בנקל) אלא אחרי גורמים חזקים מאד בשוק, שיש להם בעצמם גורמים שאמורים לאתר ריגול עסקי.

מודיעין עסקי תחרותי

מודיעין עסקי איכותי יכול להתבצע במספר שיטות שונות. בין השאר מדובר על מעקבים אחרי גורמים שונים בחברות המתחרות, מעבר אחרי דו"חות פיננסיים שונים של העסק, סקירה היסטורית של פעולות שנעשו בקרב המתחרים, ועוד ועוד. לעתים, חוקר שיבצע מודיעין עסקי עבורכם, יוכל אף לבצע ראיונות שונים אצל עובדים זוטרים של החברה המתחרה, שיוכלו למסור לכם פרטים רבי ערך.

מה עושים עם הנתונים?

אז הזמנתם שירות של מודיעין עסקי וקיבלתם מידע על הפעולות שהחברה המתחרה מתכננת. מה הלאה? אתם תוכלו כמובן לצאת באופן מידי בקמפיין מתחרה שיקדים תרופה למכה. אתם תוכלו לבצע בעצמכם מהלכים כלכליים רבי משמעות, שיגנו על העסק שלכם, ואולי אף ינחיתו מכה ניצחת על המתחרים.